А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Рішення виконкому Інша публічна інформація Запит на iнформацію

13 позачергове засідання від 13.05.2024

  1. Рішення № 733 Про затвердження експертного звіту та проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція теплових мереж від котельні по вул. Заводська, 22А, с. Катюжанка, Вишгородського району, Київської обл.,Україна»
  2. Рішення № 732 Про затвердження експертного звіту та проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція теплових мереж від котельні по вул. Біла, 60, с. Катюжанка, Вишгородського району, Київської обл.. Україна»
  3. Рішення № 731 Про затвердження експертного звіту та проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція теплових мереж шляхом об»єднання котелень по вул. Фастова, 1 та вул. Фастова, 13 в с. Демидів, Вишгородського району, Київської обл.. Україна»
  4. Рішення № 730 Про надання одноразової матеріальної допомоги
  5. Рішення № 729 Про погодження БО «БФ «НАШІ НАЙРІДНІШІ» проведення благодійних ярмарок на підтримку в/ч ____ в с-щі Димер, селах Катюжанка, Демидів, Вишгородського району Київської області
  6. Рішення № 728 Про затвердження експертного звіту та проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція КНС у Катюжанка по вул.Кичигіна, 5-В, Вишгородського району, Київської обл., Україна»
  7. Рішення № 727 Про затвердження експертного звіту та проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція КНС у Катюжанка по вул.Заводська, 1-В, Вишгородського району, Київської обл., Україна»